• Rolovací vrata

Výhodou průmyslových rolovacích vrat jsou minimální prostorové nároky na umístění navíjecí hřídele a pohonu a jednoduché ovládání s bezpečnou manipulací. Vrata dodáváme s hliníkovými nebo ocelovými lamelami v různých variantách provedení. Možnost napojení na různé aktivační a bezpečnostní prvky pro přizpůsobení různým typům provozů.

• Sekční vrata

Nejpoužívanější varianta vrat pro uzavírání průmyslových objektů. Lze dodat širokou škálu designů sekcí v různých povrchových úpravách, různé typy ovládání vrat s možností sladění s jinými systémy v objektu. Mohou být doplněna integrovanými dveřmi a prosklením, od lamelových oken až po celohliníkové prosklenné sekce. Dalším možným doplňkem mohou být vedlejší vchodové dveře ve stejném provedení jako vrata.

• Skládací vrata

Skvělé řešení při nedostatku prostoru. Vrata mají uplatnění v budovách a halách s požadavkem na velký průchod s výhodou minimálních nároků na prostor v nadpraží. Dodáváme je v mechanickém i automatickém provedení.

PRŮMYSLOVÁ VRATA

1.

Průmyslové vrata jsou určená především pro průmyslové výrobní a skladovací objekty s vysokou intenzitou užívání. Konstrukce vrat je řešená s ohledem na velmi vysoké nároky na životnost, funkčnost a bezpečnost uzavření stavebního otvoru.

• Rychloběžné vrata

Rychloběžná vrata se otevírají a zavírají extrémně rychle a zajišťují proto, kromě optimalizovaného chodu, konstantní teplotu ve výrobních halách a provozech. Odpovídají nejvyšším evropským bezpečnostním požadavkům a jsou prakticky bezúdržbové. Provedení vrat do exteriéru i interiéru s možností napojení na různé aktivační a bezpečnostní prvky pro přizpůsobení různým typům provozů.

• Požární vrata

Protipožární vrata vynikají vysokou požární odolností, brání šíření požárů, tepla a plamene. Dodáváme je velkém množství konstrukčních variant pro různé třídy odolnosti (včetně teleskopického provedení – až do šířky 25m).

• Rolovací mřížě

Rolovací mříže jsou ideální v případě zabezpečení výloh, obchodů, vjezdů, průjezdů a pasáží. Provedení mříží je možné hliníkové i ocelové, ovládané manuálně nebo automaticky. Mříže lze napojit na různé aktivační a bezpečnostní prvky s možností přizpůsobení různým typům provozů.

• Kyvné vrata

Vrata jsou určená pro interiérovou instalaci, vhodné jako efektivní uzávěr proti průvanu, pro oddělení provozů s odlišnými hygienickými požadavky. Brání úniku tepla z vytápěných prostorů a jsou nevyhnutným doplňkem vstupů do chladicích a mrazících boxů. Křídla lze osadit pohony pro automatický provoz.

• Pásové závěsy

Průmyslové pásové závěsy jsou alternativou jednoduchého utěsnění proti průvanu např. průchodu v halách nebo rozdělení několik pracovišť. Určené jsou pro interiérové instalace a brání úniku tepla z vytápěných prostorů a šetří energii.

2.

NAKLÁDACÍ MÍSTA

Komplexní řešení se všemi nezbytnými parametry pro rychlou a bezpečnou nakládku a vykládku zboží. Sladění těsnosti objektu, rychlosti nakládky a bezpečnosti manipulace. Nejčastějším řešením kompletního nakládacího místa je kombinace nakládacího můstku, průmyslových vrat a těsnícího límce.

• Nakládací můstky

Bezpeční spojení mezi podlahou haly a ložnou plochou auta v široké škále rozměrů. Lze dodat jak mechanickou, tak elektro-hydraulickou variantou se sklopným nebo výsuvným čelem.

• Průmyslové vrata

Vrata jsou řešena ve všech druzích a modifikacích (např. sekční vrata, rolovací vrata, rychloběžná vrata).

• Těsnící límce

Jsou určené pro utěsnění a pro zabezpečení prostoru mezi skladovými prostory a ložnou plochou auta. Montují se na venkovní plášť budovy a jsou ideálním řešením pro zamezení prostupu tepla při vykládce či nakládce zboží.

3.

GARÁŽOVÉ VRATA

Vyznačují se velmi tichou a spolehlivou konstrukcí s vysokou životností. Prakticky je možné najít řešení garážových vrat pro každou stavební situaci garáže v rodinném domě či samostatné garáži.

• Výklopné vrata

Vrata se obsluhují pohodlně pomocí rovnováhy pružin a vodicích koleček. Přitom se křídlo vrat „vyklápí“, proto se musí před garáží počítat s potřebou dodatečného volného místa. Vrata lze osadit motory s dálkovým ovládáním.

• Sekční vrata

Jedná se o nejčastěji dodávanou variantu garážových vrat. Sekční vrata se zasouvají pod strop garáže a tím nabízejí max. možný průjezd. Lze dodat širokou škálu designů lamel v různých povrchových úpravách, různé typy ovládání vrat s možností sladění s jinými inteligentními systémy v objektu.

• Rolovací vrata

Vrata nabízejí díky své konstrukci výhody v úspoře prostoru. Strop garáže zůstává volný a při parkování lze zajet přímo před vrata. Nábal lamel včetně motoru lze osadit jak na interiérovou tak exteriérovou stranu garáže.